Inter Europol Competition gra z WOŚP

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się najbliższą niedzielę. Swój wkład w to wielkie święto dobroczynności ma zespół Inter Europol Competition.

Aukcja Inter Europol Competition to prawdziwa gratka i wyjątkowa okazja dla fanów motorsportu! Jej przedmiotem jest wyjazd wraz z zespołem na jedną z wybranych rund Europejskiej Serii Le Mans dla dwóch osób, tj. dla zwycięzcy wraz z osobą towarzyszącą. Zespół chce zebrać jak najwięcej środków na walkę z groźną sepsą. Dla zwycięzcy aukcji poza wyjazdem na wyścig zespół przewidział także zestaw dwóch modeli samochodów Oreca 07 LMP2 w dokładnie takich barwach w jakich startował w legendarnym wyścigu 24H Le Mans w sezonie 2022.

Zwycięzca aukcji wraz z osobą towarzyszącą będzie miał okazję zobaczyć pracę zespołu przez cały weekend wyścigowy – podczas treningów, kwalifikacji i wyścigu. Spotka się z członkami zespołu i zobaczy pracę od przysłowiowej kuchni, dodatkowo będzie mógł wejść na pola startowe i przejść się wzdłuż wszystkich samochodów i kierowców przygotowanych do startu do wyścigu, no i najciekawsze – będzie miał wyjątkową okazję poznać kierowców i porozmawiać z nimi.

Warto się pospieszyć, bo aukcja kończy się w czwartek 9 lutego.

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/le-mans-series-i-ty-13183029493

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze