FIA nie wyklucza zmian w przepisach, odwołania Masiego

Nie milkną echa kontrowersyjnych decyzji, po których mistrzem świata został Max Verstappen. FIA nadal przygląda się wydarzeniom z Grand Prix Abu Zabi oraz ocenia pracę Michaela Masiego.

Tor w Dżuddzie przejdzie modyfikacje przed tegorocznym Grand Prix

Dyrektor generalny wyścigu o Grand Prix Arabii Saudyjskiej Martin Whitaker, poinformował, że obiekt w Dżuddzie przejdzie modyfikacje przed kolejnym wyścigiem Formuły 1.

Kontrakt na organizację Grand Prix Singapuru przedłużony

Formuła 1 podpisała nowy kontrakt z promotorami Grand Prix Singapuru. Nocny wyścig na torze Marina Bay pozostanie w kalendarzu mistrzostw świata do 2028 roku.

Alpine ujawniło datę premiery modelu A522

Zaledwie godzinę po AlphaTauri, prezentację swojego samochodu na sezon 2022 ujawniło Alpine. Pierwsza zupełnie nowa konstrukcja opracowana przez zespół z Enstone po zmianie nazwy będzie nosić oznaczenie A522.

AlphaTauri zapowiada prezentację nowego samochodu

Zespół Scuderia AlphaTauri ujawnił datę prezentacji swojego samochodu na sezon 2022 Mistrzostw Świata Formuły 1. Model AT03 zostanie pokazany światu 14 lutego.

F1 potwierdza daty przedsezonowych testów

Formuła 1 oficjalnie potwierdziła, że przedsezonowe testy serii odbędą się w Barcelonie oraz w Bahrajnie. Co ciekawe tylko te na torze Sakhir mają status „oficjalnych”.

Pérez: Mogę być mistrzem świata

Po wielu latach startów dla zespołów środka stawki, Sergio Pérez otrzymał swoją szansę w Formule 1 z zespołem Red Bull Racing. W swoim pierwszym sezonie w barwach austriackiej ekipy miał swoje przebłyski i odniósł jedno zwycięstwo. Meksykanin jest przekonany, że stać go na znacznie więcej.

Allison: Jeden-dwa zespoły mogą poważnie się pomylić konstruując auta na 2022

Dyrektor techniczny fabrycznego zespołu Mercedesa-AMG w Formule 1 James Allison uważa, że niektóre zespoły mogły obrać niewłaściwą koncepcję przy projektowaniu swoich samochodów na sezon 2022. Brytyjczyk twierdzi również, że zmiana przepisów stanowi szansę dla jego ekipy, aby udowodnić, że lata dominacji nie były jedynie kwestią szczęścia.

Promotor GP Australii: Do padoku nie wejdzie nikt niezaszczepiony

Po zamieszaniu związanym z tenisową gwiazdą, Serbem Novakiem Djokoviciem, organizatorzy Grand Prix Australii ostrzegają, że nie będzie żadnych wyjątków ani ustępstw w przypadku wejścia do padoku przez osoby niezaszczepione. Grand Prix Australii ma się odbyć w kwietniu.

Villeneuve: Hamilton milczy, aby odciąć się od Wolffa

Jacques Villeneuve, mistrz świata Formuły 1 z sezonu 1997, jest zdania, że milczenie ze strony Lewisa Hamiltona może oznaczać, że jest to sposób na odsunięcie się od szefa Mercedesa, Toto Wolffa.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz
Bartosz Przyborowski

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league