Tor w Dżuddzie przejdzie modyfikacje przed tegorocznym Grand Prix

Dyrektor generalny wyścigu o Grand Prix Arabii Saudyjskiej Martin Whitaker, poinformował, że obiekt w Dżuddzie przejdzie modyfikacje przed kolejnym wyścigiem Formuły 1.

Kontrakt na organizację Grand Prix Singapuru przedłużony

Formuła 1 podpisała nowy kontrakt z promotorami Grand Prix Singapuru. Nocny wyścig na torze Marina Bay pozostanie w kalendarzu mistrzostw świata do 2028 roku.

Alpine ujawniło datę premiery modelu A522

Zaledwie godzinę po AlphaTauri, prezentację swojego samochodu na sezon 2022 ujawniło Alpine. Pierwsza zupełnie nowa konstrukcja opracowana przez zespół z Enstone po zmianie nazwy będzie nosić oznaczenie A522.

AlphaTauri zapowiada prezentację nowego samochodu

Zespół Scuderia AlphaTauri ujawnił datę prezentacji swojego samochodu na sezon 2022 Mistrzostw Świata Formuły 1. Model AT03 zostanie pokazany światu 14 lutego.

F1 potwierdza daty przedsezonowych testów

Formuła 1 oficjalnie potwierdziła, że przedsezonowe testy serii odbędą się w Barcelonie oraz w Bahrajnie. Co ciekawe tylko te na torze Sakhir mają status „oficjalnych”.

Alfa Romeo zmienia nazwę zespołu F1

Szwajcarski zespół Sauber będzie startować w sezonie 2022 Formuły 1 z nieco zmodyfikowaną nazwą względem poprzednich lat. Ekipa znana dotychczas jako Alfa Romeo Racing ORLEN będzie przedstawiać się jako Alfa Romeo F1 Team ORLEN.

Sezon 2022 bez sprintów?

Sprinty kwalifikacyjne zadebiutowały w Formule 1 w sezonie 2021. Choć spotkały się w większości z pozytywnym odbiorem i władze mistrzostw świata uznały je za sukces, ich ponowna organizacja w tym roku nie jest przesądzona.

Fallows przejdzie do Astona Martina dzięki ugodzie z Red Bull Racing

Red Bull Racing i Aston Martin ostatecznie osiągnęli porozumienie, dzięki któremu Dan Fallows przejdzie do brytyjskiej ekipy w kwietniu.

Mercedes-AMG podał datę prezentacji nowego samochodu

Fabryczny zespół Mercedesa-AMG zapowiedział prezentację swojego samochodu na sezon 2022 Mistrzostw Świata Formuły 1, który będzie nosić oznaczenie W13.

McLaren potwierdził datę prezentacji MCL36

McLaren potwierdził datę prezentacji tegorocznego samochodu, stworzonego z myślą o nowych przepisach technicznych.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz
Bartosz Przyborowski

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league