F1® 2020 wspiera fundację Keep Fighting na cześć Michaela Schumachera

Firma Codemasters ma przyjemność ogłosić swoje wsparcie dla powołanej na cześć Michaela Schumachera fundacji Keep Fighting. Z tej okazji już dziś na PC pojawiło się w sprzedaży Keep Fighting Foundation DLC - dodatek do F1® 2020, oficjalnej gry 2020 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™.

Specjalne przedmioty, które można kupić w grze, to malowanie samochodu, animacja na podium, kask, rękawice, kombinezon i plakietka. Dodatek w wersji na pozostałe platformy, PlayStation®4 oraz Xbox One, będzie dostępny jutro, czyli we wtorek 11 sierpnia. Wszystkie zyski ze sprzedaży tego rozszerzenia zostaną przekazane bezpośrednio do fundacji Keep Fighting.

Lee Mather, F1® Franchise Game Director w Codemasters, skomentował: „Skupienie się na wyjątkowej karierze Michaela w F1 2020 dzięki Edycji Deluxe Schumacher było dla nas zaszczytem. Dlatego jesteśmy też niezwykle dumni ze wsparcia dla fundacji Keep Fighting. Wielu naszych fanów uznaje Michaela za najlepszego kierowcę wszech czasów, więc podejrzewamy, że inspirowane jego rekordowymi osiągnięciami specjalne przedmioty w grze będą bardzo popularne”.

Więcej informacji o Fundacji Keep Fighting znajdziesz na jej oficjalnej stronie.

Gra F1® 2020 jest dostępna w Edycji Siedemdziesięciolecia oraz Edycji Deluxe Schumacher w polskiej wersji językowej (napisy). Do zamówień na oba wydania u wybranych sprzedawców dodawany jest wyjątkowy Steelbook z Michaelem Schumacherem. Więcej informacji o grze znajdziesz na jej oficjalnej stronie.

Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze