Chadwick pozostaje w programie Williamsa

Dwukrotna mistrzyni W Series Jamie Chadwick pozostanie częścią programu rozwojowego zespołu Formuły 1 Williams także w sezonie 2022. Brytyjka dołączyła do rodzimej ekipy trzy lata temu.

„Jestem zachwycona dalszą współpracą z zespołem Williams” – powiedziała Chadwick. „Wszyscy tutaj bardzo mi pomogli przez ostatnie trzy lata, a praca w symulatorze, jaką wykonałam, była bardzo cenna w moich startach w wyścigach. Nie mogę się doczekać, aby kontynuować swoją pracę w sezonie 2022 i wiem, że zespół będzie mi kibicować w sezonie W Series. Jestem dumna, że dalej będę reprezentować Williamsa na polach startowych”.

Chadwick będzie ponownie ścigać się w kobiecej serii wyścigowej W Series, rywalizując dla nowego zespołu Jenner Racing. Zgodnie z zasadami, Brytyjka po zdobyciu tytułu mistrzowskiego nie będzie mogła zdobyć w tej samej serii kolejnych punktów do superlicencji.

W ramach swojej roli w zespole, Chadwick będzie realizować spersonalizowany program pracy w symulatorze i będzie korzystać z wiedzy i doświadczenia zespołu w zakresie przygotowania do wyścigów.

Źródło: williamsf1.com

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze