Czas zająć miejsca – F1 22 od EA SPORTS na nowo definiuje weekend wyścigowy

Codemasters® razem z Electronic Arts Inc. prezentują dziś szeroką gamę elementów rozgrywki, które czekają na graczy F1® 22, która zadebiutuje już 1 lipca na platformach PlayStation®5, Xbox Series X|S, PlayStation®4, Xbox One oraz na PC.

Zdefiniowany na nowo weekend wyścigowy zapewnia więcej ekscytacji i dramatyzmu już w momencie, kiedy kierowcy wjeżdżają na tor w walce w Mistrzostwach Świata Formuły 1 FIA 2022™. Przyjdzie im przejąć kontrolę nad rewolucyjnymi bolidami z poprawioną fizyką, aby lepiej odzwierciedlić nowe zasady dotyczące aerodynamiki. Gracze mogą teraz tęż doświadczyć Sprintów F1® oraz charakterystycznych elementów wyścigów, jak okrążeni formujących, samochodów bezpieczeństwa i postojów w pit stopach. Pirelli Hot Laps razem z 8 supersamochodami wprowadzają nowy wymiar zabawy, zanim akcja rozgorzeje na torach tego sezonu, w tym na torach w Hiszpanii, Australii i Abu Zabi oraz na FORMULA 1 CRYPTO.COM MIAMI GRAND PRIX.

„F1 22 pozwala graczom przeżywać fantazję życia w świecie Formuły 1 zarówno na, jak i poza torem” – mówi Lee Mater, F1® Senior Creative Director w Codemasters. „Gracze nie mogą doczekać się, aby dołączyć do nowej ery Formuły 1 z wprowadzeniem nowych bolidów, zasad i większej kontroli nad kluczowymi momentami z dnia wyścigów. F1 22 pozwala graczom na większą interakcję ze znajomymi poza torem. Personalizowana przestrzeń w F1 Life pozwala im prezentować swoje kolekcje samochodów i akcesoriów, które będą wzbudzały zazdrość wśród przyjaciół i rywali”.

Aby pomóc nowym graczom, w F1® 22 zastosowano adaptacyjną sztuczną inteligencję, która dostosowuje rozgrywkę do aktualnego poziomu umiejętności, umożliwiając rywalizację już od pierwszego momentu wejścia na tor. Nowa funkcjonalność pozwoli graczom ominąć bardziej złożone element wyścigów oraz skorzystać z opcji zwiększenia poziomu trudności na koniec każdego weekendu wyścigowego. Ulepszone Programy Treningowe zachęcają graczy do zapoznania się z torem dzięki ulepszonej wizualizacji toru i pomagając poprawić czasy okrążeń przed walką o miejsce na podium.

F1® Life to nowe centrum społecznościowe, które pozwala graczom pochwalić się kolekcją supersamochodów, modnych akcesoriów i trofeów. Personalizacja postaci w grze wykracza poza tor dzięki markowym ubraniom i akcesoriom, które gracze mogą zbierać dzięki wyzwaniom, Karnetowi Podium i sklepowi w grze. Po wejściu do gry gracze rozpoczynają w swoim osobistym centrum, które działa jako lobby wieloosobowe, umożliwiając dostęp do awatarów i kolekcji znajomych.

Gracze, którzy wejdą w posiadanie F1® 22 Champions Edition otrzymają też ikony w trybie My Team, w składzie: Jacques Villeneuve, Mark Webber oraz Nico Hülkenberg. Ponadto, dwa samochody bezpieczeństwa: Marcedes-AMG GT Bacl Series oraz Aston Marting Vintage, które będą do wykorzystania w trybie Próby Czasowej. Dzięki ulepszonemu interfejsowi użytkownika, który ułatwia nawigację, oraz zaktualizowanej autentycznej oprawie wizualnej, w tym sekwencjom na podium, nigdy wcześniej nie było lepszego momentu, aby stanąć na starcie. 

Oprócz wszystkich nowości, w tym VR dla graczy PC, F1® 22 rozszerza swoje funkcje, przywracając tryb My Team, teraz z trzema punktami startowymi, uznaną 10-letnią Karierę z funkcją dla dwóch graczy oraz tryb wieloosobowy, w tym offline split-screen.

F1® 22 zadebiutuje na rynku 1 lipca 2022, przed GP Wielkiej Brytanii the FORMULA 1 LENOVO BRITISH GRAND PRIX 2022. Gra Będzie dostępna na platformach PlayStation®5, Xbox Series X|S, PlayStation®4, Xbox One, oraz na PC przez EA App, Origin, Steam i Epic Store.

Więcej informacji na temat gry F1® 22 dostępne jest na oficjalnej stronie internetowej gry oraz na kanałach społecznościowych w platformach Instagram, Twitter i YouTube.

Wesprzyj nas na Patronite.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze