ŚwiatWyścigów.pl jest na TurboRebels

Serwis ŚwiatWyścigów.pl poszerzył swoją obecność w mediach społecznościowych o nową platformę TurboRebels, stworzoną specjalnie dla miłośników motoryzacji w Polsce.

Od dziś możecie zacząć nas śledzić pod adresem https://turborebels.com/u/swiatwyscigow-pl. Podobnie jak na pozostałych platformach (Facebook, Twitter i Instagram), na TurboRebels publikować będziemy aktualne informacje, artykuły oraz galerie.

ŚwiatWyścigów.pl był zaangażowany w zamknięte testy platformy, która zadowoli fanów nie tylko wyścigów samochodowych, ale i motoryzacji w ogóle – oprócz naszych publikacji znaleźć będzie można treści znanych wydawnictw (m.in. zaprzyjaźnionego magazynu Motór) – informacje z branży, testy, recenzje i sesje zdjęciowe.

TurboRebels jest kierowane także do zawodników, z myślą o których powstała baza wyników i statystyk z ponad 10 tysięcy imprez sportowych.

Poza stroną internetową, platforma jest też dostępna poprzez aplikacje na systemy Android i iOS.

O TurboRebels

TurboRebels to platforma i aplikacja społecznościowa ułatwiająca komunikację pasjonatom motoryzacji w Polsce i dostarczająca wysokooktanowej rozrywki na najwyższym poziomie.

W Polsce odbywa się ponad 2500 różnej wielkości imprez motoryzacyjnych rocznie. Rozgrywanych jest ponad 200 cykli motoryzacyjnych zawodów sportowych, w których startuje ponad 20 000 zawodników. Historia polskiego motorsportu to kilkadziesiąt lat triumfów. W różnych dziedzinach. A zdjęcia polskich fotografów motoryzacyjnych często reprezentują światowy poziom i zapierają dech w piersiach.

Dotarcie do tych informacji często jest nie tylko niewygodne, ale wręcz niemożliwe. Postanowiliśmy to zmienić. Stworzyliśmy narzędzie, które z jednej strony ułatwia komunikację i umożliwia łatwy dostęp do dużej ilości informacji, a z drugiej dostarcza rozrywki na wysokim poziomie. Zależy nam aby promować to, co ciekawego dzieje się na polskiej scenie motoryzacyjnej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz
Bartosz Przyborowski

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1