Wspieraj 28. Finał WOŚP wspólnie ze ŚwiatWyścigów.pl oraz Mercedes-Benz Grand Prix

Fabryczny zespół Mercedesa-AMG, który wywalczył tytuły mistrzowskie w Formule 1 przez sześć ostatnich sezonów z rzędu, dołączył do grona naszych partnerów w aukcjach charytatywnych na rzecz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ekipa z Brackley ufundowała rysunek upamiętniający tytuł mistrzowski z sezonu 2018. Plakat w formacie A3 przedstawia samochód wyścigowy W09 EQ Power+ i został odręcznie podpisany przez najważniejsze postacie w ekipie – mistrza świata Lewisa Hamiltona, drugiego kierowcę Valtteriego Bottasa, szefa zespołu Toto Wolffa, dyrektora technicznego Jamesa Allisona oraz szefa jednostki silników Andy’ego Cowella. O ile nie udało nam się ustalić, ile takich plakatów powstało, nie są one dostępne w sprzedaży i trafiają na rynek kolekcjonerski tylko w wyjątkowych okazjach.

Plakat Mercedes-AMG F1 edycja mistrzowska

Licytacja potrwa do 30 stycznia w południe. Przypominamy także o aukcjach przedmiotów ufundowanych przez Haas F1 Team. Zakończyły się już natomiast aukcje przedmiotów ufundowanych przez Williams Grand Prix Engineering – wspólnie zebraliśmy 2443,37 złotych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz
Bartosz Przyborowski

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1