Radio ŚwiatWyścigów.pl powraca

Po debiucie we wcześniejszej części roku, na ŚwiatWyścigów.pl powraca internetowe radio. Czytelnicy serwisu będą mieli okazję słuchać relacji na żywo z rundy Mistrzostw Świata Samochodów Turystycznych w Szanghaju.

Rywalizacja na torze w Szanghaju rozpocznie się w sobotę od sesji treningowych i kwalifikacji, a zakończy się w niedzielę dwoma wyścigami. Wszystkie sesje oprócz piątkowych testów będą możliwe do usłyszenia na stronie głównej ŚwiatWyścigów.pl. Relację poprowadzi redaktor naczelny serwisu - Tomasz Kubiak.

Sobota, 3 listopada
1:30 - 2:30 - Trening 1
4:10 - 5:10 - Trening 2
8:15 - 9:15 - Kwalifikacje

Niedziela, 4 listopada
1:30 - 2:45 - Rozgrzewka
7:45 - 8:45 - Wyścig 1
8:45 - 9:45 - Wyścig 2

Oto, co na temat relacji powiedział Kubiak: „Pomysł stworzenia radia pojawił się w mojej głowie wiele lat temu. Żaden serwis internetowy w Polsce nie prowadził takiej działalności, a ja sam bardzo chciałem się sprawdzić w roli komentatora. Realizacja była jednak możliwa dopiero w tym roku. Na przełomie marca i kwietnia jeden z konkurencyjnych serwisów zaprosił mnie do komentowania wyścigów w Walencji WTCC. To były wspaniałe wyścigi, a ja doskonale odnalazłem się w nowej roli. Później z uwagi na inne sprawy nie miałem możliwości kontynuacji współpracy. Idea powróciła do życia w lipcu, kiedy Eurosport, jak co roku, nie transmitował jednej rundy WTCC na żywo. Wtedy była to runda w Portugalii. Transmisja przebiegła bez najmniejszych problemów i wszyscy byli zadowoleni. Popełniłem jeden błąd. Zacząłem to nagłaśniać dopiero w przeddzień wyścigu, co nie było dobrym pomysłem. Tym razem jest inaczej i korzystając z długiego weekendu, mam nadzieję, że wiele osób zdecyduje się śledzić rywalizację w Szanghaju razem ze mną. Niestety, nie mamy licencji na nadawanie obrazu, czy dźwięku z toru, więc poza moim głosem niczego nie usłyszycie, lecz jeżeli ktoś ma Eurosport Player, to mój komentarz doskonale wkomponuje się w relację. Zapraszam do słuchania!”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz
Bartosz Przyborowski

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league