ŚwiatWyścigów.pl partnerem portalu www.wyscigigorskie.pl

Serwis ŚwiatWyścigów.pl ma przyjemność poinformować, że rozpoczął współpracę z portalem www.wyscigigorskie.pl oraz firmą Team Promotion Marketing i PR Sportowy.

W naszym serwisie pojawił się dział wyścigów górskich, który w ramach współpracy będzie prowadzony przez przyjaciół z najstarszego i najpopularniejszego portalu poświęconemu tego typu rywalizacji w Polsce.

„Cieszę się, że udało się nam dojść do porozumienia z redakcją Światwyścigów.pl i rozpocząć współpracę. To otwiera nową jakość dla wyścigów górskich. Od tego momentu dysponujemy kolejnym medium, które trafi do czytelników w wersji internetowej. Na łamach strony www.swiatwyscigow.pl znajdą się obszerne relacje oraz wywiady z zawodnikami i ciekawostki z życia Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Liczę, że tak jak polubiliście nasz portal www.wyscigigorskie.pl, polubicie również portal naszego partnera, który tworzony jest przez ludzi z pasją do motorsportu” – mówi Łukasz Strzelecki, redaktor naczelny portalu www.wyscigigorskie.pl.

Wyścigi górskie
www.wyscigigorskie.pl
facebook.com/wyscigigorskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz
Bartosz Przyborowski

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1