Najnowsza aktualizacja do F1 22 wprowadza nowe oceny kierowców i wyjątkową karoserię teamu McLaren

Codemasters™ i Electronic Arts Inc (NASDAQ: EA) nie przestają zapewniać graczom w EA SPORTS F1® 22 elementów odzwierciedlających aktualny sezon Formuły 1®. Tym razem do gry trafi malowanie karoserii teamu McLaren Racing, przeznaczone na wyścigi Grand Prix Singapuru i Japonii. Specjalne malowanie Future Mode, będzie dostępne bezpłatnie dla wszystkich graczy od 11 października jako część pakietu do pobrania w ramach Podium Pass Series 3* i na miesiąc zastąpi standardowe wyposażenie teamu McLaren Racing w grze.

Future Mode inspirowany jest futurystycznymi i innowacyjnymi krajobrazami Singapuru i Japonii. Styl graficzny 3D prezentuje jasną, zróżnicowaną paletę neonowych kolorów. Po jego ograniczonej czasowo obecności gracze mogą za darmo pobrać na stałe* nowe malowanie karoserii McLarena i używać go jako malowanie samochodu gracza. Nowa karoseria będzie również używana przez McLaren Shadow Team w F1® Esports Series od 12 do 14 października.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z McLaren Racing i zaoferowania kolejnego ograniczonego czasowo wyjątkowego malowania karoserii” – powiedział Paul Jeal, Snr Director F1® Franchise w Codemasters. „Wiemy, jak bardzo nasi gracze kochają unikatowe karoserie i Future Mode nie będzie wyjątkiem”.

Pozostając wiernym autentyczności, wczoraj udostępniono drugą aktualizację ocen kierowców, opracowaną we współpracy z ekspertami Formuły 1® Davidem Croftem, Alexem Jacquesem i Anthonym Davidsonem, jeszcze lepiej odzwierciedlającą aktualne osiągnięcia, także te zdobyte w Pirelli Gran Premio D'Italia. Dominacja Maxa Verstappena sprawiła, że jego ogólna ocena wzrosła do 96 i plasuje się on teraz o dwa punkty wyżej od najbliższego rywala. Poprawa wyników Zhou Guanyu na torze także nie pozostała niezauważona, a jego ocena jest teraz o osiem punktów wyższa niż w pierwszym dniu.

*aby zagrać, należy posiadać oryginalną kopię F1® 22 i wszystkie aktualizacje.

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze