Shift 2 Unleashed: Dodatki Speedhunters i Legends za darmo na PC

Komputerowi gracze Shift 2 Unleashed od Slightly Mad Studios zostali zmuszeni czekać dłużej na wydane już na konsole dodatki Speedhunters i Legends. Jednak cierpliwość opłaciła się, ponieważ na komputery te dodatki będą całkowicie darmowe.

Być może jest to forma zadośćuczynienia dla pecetowych graczy. To samo zrobiło przecież w tym roku Eden Games z dodatkiem Exploratin dla Test Drive Unlimited 2, a Sony dał spore bonusy użytkownikom PS3. Bardziej jednak prawdopodobne, że EA chce zwrócić uwagę na swój odświeżony sklep internetowy, z którego gracze ściągną dodatki.

Powód jest jednak nieważny, ponieważ oba dodatki otrzymamy za darmo. Dodatek Legends Pack to 14 aut klasycznych i 5 torów w historycznych konfiguracjach. Dodatek Speedhunters Pack to natomiast 14 nowych samochodów i 6 nowych tras, a także nowy tryb gry - drag racing (wyścigi po prostej). Co jednak najbardziej podoba się redakcji Świat Wyścigów, oba dodatki wprowadzą do trybu kariery nowe zawody.

Konsolowe wersje tych dodatków kosztują 20 USD, czyli niecałe 60 zł. Jednak gracze komputerowi będą musieli jedynie wykonać kilka kliknięć, by cieszyć się nowymi autami, trasami i zawodami. EA opublikowało instrukcję, jak pobrać dodatki. Cała procedura sprowadza się do znalezienia w sklepie dodatków, przejście przez sklep i zapłatę (jako, że dodatki są darmowe, nie musimy podawać danych karty, czy konta PayPal), ściągnąć klient sklepu, pobrać dodatki i uruchomić grę.

Dodatki będą dostępne od czwartku, 30 czerwca.

Źródło: RaceSimCentral.com

Wesprzyj nas na Patronite.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze