Odtwórz aktualny sezon F2 2020 w grze F1 2020

Po emocjonującym zakończeniu 2020 FIA Formula 2 Championship™ w Bahrajnie, Codemasters od dziś pozwolą na zmianę historii dzięki darmowej aktualizacji dodającej sezon F2™ 2020 do F1® 2020, oficjalnej gry 2020 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™. Gracze będą mogli od teraz uczestniczyć w pełnych zawodach, zawierających wszystkie 11 zespołów, bolidy oraz kierowców, w tym nowego mistrza FIA Formula 2™, Micka Schumachera.

F2™ jest dokładną kopią rzeczywistych zawodów, z dwunastoma weekendami, a każdy z dwoma wyścigami. Pierwszy, Feature Race, to standardowe ustawienie kierowców na starcie według czasu uzyskanego w kwalifikacjach i punkty przyznawane pierwszym 10 z nich. Drugi, Sprint Race, to ośmiu najlepszych zawodników z pierwszego wyścigu, ustawionych odwrotnie do uzyskanych przez nich wyników, ścigających się na krótszej trasie i otrzymujących mniej punktów. W obu z nich można też zdobyć dodatkowe punkty za najszybsze okrążenie.

Lee Mather, F1® Franchise Game Director w Codemasters, skomentował dzisiejszą aktualizację: „Zobaczywszy niesamowite współzawodnictwo pomiędzy Mickiem Schumacherem i Callumem Ilottem pod koniec sezonu, z przyjemnością udostępniamy graczom bezpłatną aktualizację sezonu F2™ 2020. F2™ okazała się bardzo popularna wśród naszych graczy od czasu debiutu w F1® 2019 i wiemy, że znów spodoba im się zmiana historii dzięki bezpłatnej aktualizacji w tej wersji”.

F1® 2020 to najpełniejsza gra z serii. Dzięki dwóm nowym torom, wprowadzeniu trybu Mój Zespół, poprawionym opcjom toru, podzielonemu ekranowi i wielu więcej, F1® 2020 to znakomity wybór dla graczy na każdym poziomie umiejętności i doświadczenia. Ponadto niedawno pojawiła się darmowa wersja próbna na konsole PlayStation®4 and Xbox One, zachęcamy więc do jej wypróbowania.

Gra F1® 2020 jest dostępna w Edycji Siedemdziesięciolecia oraz Edycji Deluxe Schumacher w polskiej wersji językowej (napisy). Do zamówień na oba wydania u wybranych sprzedawców dodawany jest wyjątkowy Steelbook z Michaelem Schumacherem. Więcej informacji o grze znajdziesz na jej oficjalnej stronie.

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze