Nowy kierowca Hitech Grand Prix w Formule 3

Isack Hadjar podpisał kontrakt z zespołem Hitech Grand Prix na sezon 2022. Francuz jest kolejnym juniorem Red Bulla który będzie ścigał się w Formule 3.

Edgar przechodzi do Trident w F3

Jonny Edgar podpisał kontrakt z zespołem Trident na sezon 2022. Będzie to drugi sezon dla Brytyjczyka w Formule 3.

Crawford wystartuje w Premie

Zespół Prema ogłosił, że Jak Crawford będzie startował w zespole w sezonie 2022 Formuły 3.

Correa przedłuża kontrakt z ART Grand Prix

Juan Manuel Correa podpisał kontrakt z zespołem ART GP na sezon 2022. Będzie to drugi sezon dla Amerykanina w Formule 3.

Bearman dołącza do zespołu Prema na sezon 2022 F3

Członek Akademii Ferrari – Olivier Bearman – podpisał kontrakt z włoskim zespołem Prema. Brytyjczyk będzie rywalizował w przyszłym sezonie w Formule 3.

Formuła 3 opublikowała kalendarz wyścigów na przyszły sezon

Mistrzostwa Formuły 3 zaprezentowały kalendarz na sezon 2022, z rekordowymi dziewięcioma rundami rozłożonymi na 25 tygodni. W następnym sezonie zobaczymy obiekty, na których młodzi kierowcy nie ścigali się w sezonie 2021.

Doohan wygrywa na zakończenie sezonu F3, Trident mistrzem zespołów

Jack Doohan zwyciężył w niedzielnym, kończącym sezon wyścigu Formuły 3 na rosyjskim torze Sochi Autodrom po zaciętej walce z zespołowym kolegą z ekipy Trident, Clementem Novalakiem. Sam zespół wywalczył mistrzostwo wśród zespołów, pokonując Premę różnicą sześciu punktów.

Sargeant wygrywa, Hauger mistrzem Formuły 3

Logan Sargeant odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie 2021 Mistrzostw Formuły 3. Amerykanin pokonał w piątkowym wyścigu na torze w Soczi Dennisa Haugera, który zapewnił sobie tytuł na dwa wyścigi przed końcem sezonu.

Hauger przybliża się do tytułu F3

Dennis Hauger odniósł swoje czwarte zwycięstwo w sezonie 2021 Mistrzostw Formuły 3. Kierowca Premy prowadził od startu do mety w niedzielnym wyścigu na torze Red Bull Ring i powiększył swoją przewagę w klasyfikacji generalnej do 43 punktów na jedną rundę do końca sezonu.

Martins wygrywa po raz pierwszy w Formule 3

Victor Martins sięgnął zwycięstwo w drugim sobotnim wyścigu Formuły 3 na holenderskim torze Zandvoort. Dla Francuza to pierwsza wygrana w tych mistrzostwach. Drugie miejsce zajął Clement Novalak, a na najniższym stopniu podium stanął Frederik Vesti.

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz
Bartosz Przyborowski

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1 feeder league