Zapowiedziano grę MotoGP 21

Firmy Milestone i Dorna Sports S.L. z dumą ogłaszają kolejny rozdział we wspaniałej historii serii niesamowitych symulacji wyścigów jednośladów: MotoGP™21. Gra pojawi się w sprzedaży na platformach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch już 22 kwietnia 2021. Gra MotoGP™21, zawierająca oficjalny sezon 2021 i wzbogacona o moc konsol nowej generacji jest już gotowa do szybkich i emocjonujących, niezapomnianych wyścigów!

Zupełnie nowy, tryb Kariery Managera, który postępuje wraz z graczem i wymaga strategicznego myślenia, najmądrzejsza i najbardziej zaawansowana neuronowa sztuczna inteligencja, oraz ulepszenia realizmu rozgrywki poprawią prawdziwość symulacji, w której gracze będą mogli się naprawdę zanurzyć. Tego roku MotoGP™ jest bardziej rzeczywiste niż kiedykolwiek!

Najprawdziwsze MotoGP™

Nowa edycja Kariery Managera pozwala graczom całkowicie zanurzyć się w zarządzaniu, udostępniając kilka nowych funkcji zarówno na torze, jak i poza nim. Zbudowanie jak najlepszego zespołu i dostosowanie motocykli to podstawa sukcesu. Szybkość na torze zależy teraz całkowicie od Ciebie!

Manager Osobisty kieruje sztabem, pomagając zawodnikom w poszukiwaniu nowych, prestiżowych kontraktów z najlepszymi drużynami mistrzostw. Główny Inżynier pracuje nad zwiększeniem liczby Punktów R&D, zdobywanych co tydzień lub podczas darmowych sesji treningowych. Wreszcie, Analityk Danych jest odpowiedzialny za znalezienie idealnej równowagi dla każdego obszaru rozwoju, aby wszyscy byli jak najbardziej skuteczni i dynamiczni. Te elementy razem stworzą najgłębsze i najbardziej kompletne doświadczenie. 

A co z rozpoczęciem od samego początku, od drużyny juniorów? Tutaj ścieżka będzie trudniejsza, ale jednocześnie bardziej osobista. Zatrudnienie odpowiednich osób jest zawsze podstawą sukcesu, począwszy od Team Managera, który poszukuje nowych sponsorów i kierowców, aż po Dyrektora Technicznego, który zarządza działem R&D dla motocykli juniorów. Oczywiście nie zapomnij zatrudnić kierowcy, utalentowanej młodej gwiazdy, która poprowadzi zespół na szczyt rankingu.

W obu powyższych przypadkach to motocykl jest prawdziwym bohaterem, a w MotoGP™21 jego dostosowywanie zbliża się o kolejny krok do rzeczywistości. Przydziel swoich pracowników do dowolnej gałęzi rozwoju motocykli i zainwestuj swoje Punkty R&D, aby poprawić moc silnika, aerodynamikę, ramę i najważniejszą elektronikę, taką jak kontrola trakcji, hamulce, Anti Wheelie i mapowanie zużycia mocy. Oraz, oczywiście, wygląd motocykla: MotoGP™ po raz kolejny zawiera edytor podzielony na pięć głównych kategorii: kask, malowanie, kombinezon, naklejki i numer.

Nadeszła przyszłość jednośladowych gier

Obiecaliśmy bardziej realistyczne wrażenia niż kiedykolwiek, a Kariera Managera to tylko jedna z nowych rzeczy w tym roku. Rozgrywka ma również kilka nowych funkcji do zaprezentowania, a ich celem jest stworzenie ekscytującej, wymagającej odpowiedniej strategii i napędzanej adrenaliną symulacji wyścigów, jakiej gracze jeszcze nie znali.

Sekwencja wsiadania z powrotem na motocykl. Gdy się przewrócisz, już nie odrodzisz się automatycznie na torze. Musisz wstać i jak najszybciej wrócić na pojazd. Zwracaj uwagę na pokonywanie zakrętów!

Temperatura hamulców. Jazda to nie tylko kwestia szybkości, ale także strategii. Monitorowanie temperatury hamulców jest kluczem do ciągłego panowania nad sytuacją. Jeśli są za gorące lub za zimne, mogą stracić skuteczność działania.

Long Lap Penalty. Wreszcie, po raz pierwszy w serii gier MotoGP™ - kara dłuższego przejazdu okrążenia, co oznacza, że teraz kary mogą być bardziej dostosowane do wykroczeń.
Poprawiony system zawieszenia motocykla. Znów więcej realizmu. To funkcja dla wszystkich miłośników symulacji motocykli!

2021 to rok konsol nowej generacji, więc MotoGP™21 jest również gotowe do dostarczenia odpowiednich funkcji. Gracze na platformach PlayStation 5 i Xbox Series X będą mogli cieszyć się dynamiczną rozdzielczością do 4K w 60 klatkach na sekundę. Ogólna jakość została znacznie poprawiona, a ulepszone oświetlenie tworzy świat przekazujący wrażenia prawdziwego wyścigu. Czas ładowania jest szybszy, a dla tych, którzy nie mogą żyć bez emocji związanych z rywalizacją, w wyścigach online może wziąć udział nawet 22 zawodników. Wreszcie, posiadacze PS5 będą mogli cieszyć się niesamowitymi funkcjami kontrolera DualSense™, takimi jak efekty dotykowe i adaptacyjne efekty “Trigger”.

Ostatnia nowość to kolejny poziom rozwoju sztucznej inteligencji ANNA. Nasza rewolucyjna SI oparta na uczeniu maszynowym powraca z dodatkowymi ulepszeniami, które pozwolą na ściganie się z szybszymi, mądrzejszymi i dokładniejszymi przeciwnikami niż kiedykolwiek. Dzięki temu gra offline będzie równie ekscytująca co prawdziwy wyścig.

A to dopiero początek! MotoGP™21 będzie się stawać coraz większe i lepsze z biegiem czasu dzięki nowej zawartości, wprowadzanej do gry poprzez aktualizacje. Pierwszy dzień to dopiero początek wyścigu!

MotoGP™21 pojawi się w sprzedaży na platformach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch 22 kwietnia 2021.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze

Redakcja

Tomasz Kubiak
Daniel Wawiórka
Roksana Ćwik
Kamil Topczewski
Dariusz Szymczak
Mikołaj Suchocki
Gabriela Skoczylas
Zuzanna Kurek
Adrian Kleć
Jakub Cieciura
Julia Trusewicz
Bartosz Przyborowski
Przemysław Garczyński

Informacje

Redaguj z nami
Polityka prywatności
Gdzie oglądać wyścigi?
Kalendarz
Klasyfikacje
Wyniki

Partnerzy

rally and race cyrkf1