Bartosz Ostałowski ambasadorem Monster Energy

Kierowca driftingowy dołączył do rodziny Monster Energy i został ambasadorem marki napojów energetycznych.

Bartosz Ostałowski to jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który prowadzi samochód stopą. W 2015 roku zadebiutował w Driftingowych Mistrzostwach Polski, a 4 lata później zdobył tytuł Driftingowego Wicemistrza Polski w klasie PRO2. W ostatnim sezonie Bartosz zajął 4. miejsce w klasyfikacji generalnej klasy Semi Pro. Poprzez swoje aktywności pokazuje, że niemożliwe nie istnieje, a ograniczenia są tylko w naszych głowach. Jest żywym przykładem na to, że połączenie pasji i determinacji pozwala osiągać ogromne sukcesy pomimo przeszkód.

W 2022 roku zasłynął z ustanowienia nowego Rekordu Guinnessa w najszybszym drifcie w samochodzie prowadzonym stopą. Jego BMW E92 nazywane Furią osiągnęło średnią prędkość 231,66 km/h w poślizgu, w którym kąt wychylenia dochodził do 60 stopni. Do Bartka należy także rekord Polski w najszybszym drifcie.

Historia Bartosza i Monster Energy sięga 2019 roku. Drifter był jednym z uczestników jubileuszowej edycji Gymkhany Grid sponsorowanej przez Monster Energy obok takich legend jak Ken Block, Daigo Saito czy Petter Solberg. Od 2024 roku marka napojów energetycznych i polski kierowca łączą siły.

„Zawsze lubiłem przełamywać granice, więc cieszę się, że dołączam do rodziny Monster Energy, która znana jest z tego, że pokonuje bariery i podejmuje się wielu szalonych wyzwań” – mówi Bartosz Ostałowski. „Wierzę, że przed nami dużo wspólnych, ciekawych projektów, a także sukcesów w zawodach driftingowych w Polsce i za granicą”.

Głównym celem Bartosza Ostałowskiego na sezon 2024 jest zwycięstwo w klasyfikacji generalnej DMP i zdobycie tytułu Driftingowego Mistrza Polski. Niewykluczone są też starty zagraniczne w innych krajach Europy. Dodatkowo Bartosz i jego driftingowa Furia będą obecni podczas najważniejszych eventów motoryzacyjnych w Polsce, a o szczegółowych planach drifter będzie informował poprzez swoje kanały w mediach społecznościowych.

W ramach współpracy z Monster Energy Bartosz Ostałowski będzie brał udział w wydarzeniach i projektach specjalnych skierowanych do fanów sportów motorowych, ale także innych sportów wspieranych przez markę.

Nie przegap żadnej informacji. Obserwuj ŚwiatWyścigów.pl na Google News.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Pokaż komentarze